Магична вода за топење маснотии

Loading...

Многу луѓе го имаат истиот проблем – вишок килограми во пределот на стомакот.
За среќа, пронајден е рецептот што ќе ви помогне да го решите овој проблем. Со оваа напивка ќе ги согорите сите насобрани маснотии. Основната состојка што ви треба за нејзина подготовка се сливите. Прочитајте го рецептот и почнете да губите килограми…


Потребни состојки:
литар вода
100 грама сливи
Начин на подготовка:
Земете херметички сад и во него ставете ги сливите, па додајте вода, затворете го садот и оставете го да отстои околу 7 часа на ладно, односно во фрижидер.
По тој период, земете газа и процедете ја смесата, па дури потоа може да почнете да ја консумирате.
Треба да испиете по една чаша од оваа напивка секое утро на празен стомак, односно пред појадок.
Резултатите се загарантирани и наскоро ќе бидат видливи!

loading...