Мадона на 63 години ја направи првата тетоважа и се пофали на Инстаграм

Мадона ја направи првата тетоважа на 63-годишна возраст.
Контроверзната пејачка на Инстаграм откри дека таа тетоважата им ја посветила на своите деца, чии иницијали ги истетовирала на нејзиниот зглоб.
Лурдс (24), Роко (20), Давид (15), Мерси (14) и осумгодишните близначки Стела и Естер на тој начин ја добија посветата на раката на нивната мајка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)

 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.