Мадона објави нови фотографии – обожавателите згрозени

Loading...

Таа беше апсолутна кралица на трансформациите со децении, но сега, дури и најжестоките фанови се согласуваат, таа отиде предалеку. Мадона веќе не личи на себе, откриваат нивните актуелни фотографии од социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)


Премногу ботокс, пластична хирургија или прекумерна злоупотреба на филтри? Или сите заедно? Во секој случај, не е сосема природно жената што наполни 62 години во август да изгледа вака.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)


Знаеме дека поп-иконата е вистински манијак кога станува збор за вежбање, одржување на виталноста и продолжување на младоста, сепак, ако им се верува на последните сцени од нејзиниот „штаб“, таа тешко дека може да се смее нормално повеќе.

loading...