Македонец на Би Би Си 3 стенд ап комеди

Македонецот Влад Илиќ со свој настап на Би Би Си 3 стенд ап комеди.
Погледнете го видеото:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.