Македонската старлета Драгана: Македонците јадат трачарски го*на, се гледа каде сум јас, а каде сте вие

Материјалистите ќе кажат дека парите го вртат светот, најчесто среќата си ја бараат во градот на раскошот и луксузот Дубаи.Но не секогаш нештата се онакви какви што се презентираат на социјалните мрежи а голема е веројатноста дека оние кои што живеат удобен живот се подготвени на се. Неодамна јавноста беше згрозена од видео објавено на ТикТок каде што инфлуинсеркa јаде измет од богат човек за 50.000$.

Естрадниот магазин Бекстејџ реши да ја обработи оваа тема, ретко кој од нашите инфлуенсери како такви сакаа да зборуваат, но затоа Бекстејџ ја побара стралетара Драгана Спасовска која живее и работи во Дубаи.
“Ако не беше Македонија и трачарските го*на што Македонците ги јадат, немаше да дознаам за вакво видео дека постои…”

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.