Македонската фолк-пејачка се истетовира и веднаш се пофали

Познатата фолк-пејачка Ирена Спасовска се тетовираше. По една тетоважа направи на раката и над градата. И, нормално не пропушти да се пофали на социјалните мрежи. Откако ја објави фотографија на Фејсбук, Ирена доби само комплименти.

Loading...