Макси фустанот е најсилниот есенски моден адут: Еве со кои 3 модели на чевли најмногу одговара

Loading...

Ви претставуваме 3 атрактивни идеи како оваа есен и зима да го носите парчето на сезоната во секоја прилика – макси фустанот.
Веќе некое време во модниот свет доминираат фустаните кои не ги носиме само налето, туку и во текот на постудените месеци. Тоа се макси фустаните кои доаѓаат во различни бои и дезени, чија главна предност е тоа што лесно се комбинираат со други парчиња гардероба и се соодветни за сите пригоди – од одење на прошетка и на работа до вечерни излегувања.
Но, главната дилема на повеќето дами кога станува збор за макси фустаните е тоа со кои модели на чевли најдобро одговараат.
Ви предлагаме 3 идеи како оваа есен и зима да носите макси фустани, а притоа да изгледате шик и во тренд.
Макси фустан и војнички чизми

loading...
Loading...