Маленко на мака, со новите мерки не смее да си ги собере децата на куп

Loading...

Маленко на мака, со новите мерки не смее да си ги собере децата на куп

По новите одлуки, има огромен број на реакции на социјалните мрежи, а во една од нив Божидар Божиновски се пошегува на сметка на нашиот некогаше успешен пливач, Александар Маленко кој зад себе има неколку бракови…

-Александар Маленко да ги собери бившите на исто место таман ќе е за затвор – на што Маленко се огласи во коментар со уште поинтересен одговро:

-Вторпат сум дискриминиран за време на пандемија-КОВИД , не е фер вака жими сФе. Сега викендов со децава како требиТ да шетаме во колона еден позади друг во Охрид или на 20мин по две деца.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...