Малите сестри Кардашијан, ги засенија своите „постари“ сестри!

Loading...

Крис Џенер, мајка на познатите сестри Кардашијан, заедно со своите две најмали ќерки Кендал и Кајли привлекоа најмногу внимание на модната ревија организирана пред неколку дена во Њу Јорк.
Крис и нејзините ќерки беа специјални гости на на модната ревија “The Heart Truth's Red Dress Collection”, а медиумите веќе подолго време пишуваат дека Кендал и Кајли ги засенуваат своите славни сестри Ким, Клои и Кортни Кардашијан.

Сите дами кои таа вечер учествувале на ревијата носеле црвени тоалети, а ги предводела единствената Крис Џенер.
Кендал и Кајли инаку имаат своја модна линија и за разлика од своите постари сестри немаат проблем со вишокот на килограми, па затоа и многу модни куќи ги ангажираат да бидат нивни заштитни лица.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
 Крис Џенер, мајка на познатите сестри Кардашијан, заедно со своите две најмали ќерки Кендал и Кајли привлекоа најмногу

loading...