Марија Шерифовиќ уште еднаш победи на Евровизија: Нејзиниот настап на празните белградски улици доминираше на шоуто

Наместо Евровизија, годинава гледавме алтернативно шоу организирано со евровизиските претставници.
Најмоќниот настап дефинитивно беше оној на Марија Шерифовиќ снимен на празните белградски улици.
Фановите на шега коментираат „Марија уште еднаш победи на Евровизија“, погледнете.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.