Маска соодветна за секоја прилика

Маска соодветна за секоја прилика

Луѓето почнаа да си наоѓаат начини да се исмеваат со носењето маски. Па и ова е таков пример…

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.