Масовна тепачка на концертот на Теодора Џехверовиќ! Шлаканици ,,летаа” на сите страни, луѓето не знаеја каде да бегаат (ВИДЕО)

На социјалните мрежи кружи шокантно видео од тепачка на настапот на пејачката Теодора Џехверовиќ!Неодамна во просториите на СНСД во Бања Лука се одржа концерт каде настана општа тепачка. Инцидентот се случил за време на концертот на младата пејачка Теодора Џехверовиќ, кој бил организиран под покровителство на првиот човек на Бањалучката СНСД, Влад Ѓајиќ, кој е и директор на клиничкиот центар Бања Лука и претставник на таа забава во НСРС.Ова не е првпат да се одржуваат концерти на пејачи и пејачки во Мултимедијалната сала во месноста Чајавец, каде е сместен Градскиот одбор на СНСД, а често има инциденти. И претходните концерти беа проследени со проблематични ситуации, но овој последен прерасна во масовна тепачка, како што се гледа од видеото кое стана вирално на социјалните мрежи:

Инаку, младата пејачка Теодора Џехверовиќ неодамна го објави новиот албум „Жена без адреса“, а на промоцијата собра голем број познати личности, но пејачката потоа го претстави својот нов изглед, кој шокираше многумина.

Пронајдете не на следниве мрежи: