Маја Маринковиќ во шоуто на Ами Џи ги покажа градите (видео) Задругарките играа игра – Јога диета

Ријалити старлеите од „Задруга“,  Сања Грујиќ, Маја Маринковиќ, Жана Омниа, Алекс Николиќ и Милица Веселиновиќ беа гостинки во „Ами Џи шоу“ кај водителот Огњен Амиџиќ. Маја и Жана прво седнаа … Продолжи со читање Маја Маринковиќ во шоуто на Ами Џи ги покажа градите (видео) Задругарките играа игра – Јога диета