Мајката природа ја надарила македонската водителка- замина на одмор во Хрватска, па веднаш се соблече во бикини

Loading...

Македонската водителка Елена Стефановска овие денови заслужено замина на годишен одмор и тоа далеку од очите на јавноста.
И додека многу земји од соседството се затворени, таа реши да замине во Хрватска, но сепак на Јадранското море кој е вистински бисер на Балканот.
Таа секогаш одбира софистицирани и убави места на кои ќе оди на патување.
Ова лето дестинација за одмор на водителката и нејзиниот вереник е Хрватска, од каде сподели фотографии во бикини.
Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Finally in Croatia 😎☀️ Beach babe 🌊 #summer #croatia #islandkrk

A post shared by Elena Stefanovska 🌸 (@elena_zivotsostil) on

loading...