Меган Фокс се збогува со Твитер

Loading...

Меган Фокс се повлече од Твитер по нешто повеќе од една недела.
Поранешната актерка на Трансформери, започна со сајт пред нова година, но набрзо сфатила дека не е тип кој би можел да биде толку социјализиран и да посветува време на такви активности.
Меган, која испратила вкупно 13 твитови, напишала на Фејсбук:
„Некои од вас може сигурно забележале дека мојата Твитер сметка е затворена … Мислев дека 2013 може да биде годината кога конечно ќе процветам во социјалното вмрежување, но како што се гледа сеуште го мразам. “
Ѕвездата, која стана мајка на синот Ное со сопругот Брајан Остин Грин минатата година, додаде: „Ве сакам момци, но јас никогаш нема да бидам таа девојка“.  Фејсбук е најмногу што може да го правам.“Меган Фокс се повлече од Твитер по нешто повеќе од една недела.

loading...
Loading...