МЕКГРЕГОР ПРЕДИЗВИКА СКАНДАЛ – ОБЈАВИ ВИДЕО ВО КОЕ ДЕВОЈКА ОРАЛНО ГО ЗАДОВОЛУВА!👇 За кратко го избриша, но интернетот веќе експлодираше

Конор Мек Грегор е познат како еден од најдобрите ММА борци во историјата, но во исто време и еден од најконтроверзните. Неговите потези надвор од октагонот се она за што многу повеќе се зборува, сега повторно направи скандал.

МЕКГРЕГОР ПРЕДИЗВИКА СКАНДАЛ – ОБЈАВИ ВИДЕО ВО КОЕ ДЕВОЈКА ОРАЛНО ГО ЗАДОВОЛУВА!👇

Тој на социјалните мрежи објави видео на кое се гледа како девојка му дава орално задоволство на јахта. Нејзиното лице го сокри, па не можете да видите дали е неговата сопруга Ди Девлин или друга жена, но предизвика бура на интернет.

Поради овој потег, многумина го осудуваат и го прозиваат, тој е на удар, иако не е премногу погоден од тоа. Тој продолжи да објавува фотографии и видеа на својот Инстаграм профил и на овој начин на сите јасно им стави до знаење дека не му е грижа за туѓото мислење. Инаку, за оваа јахта платил три милиони евра.

Што се однесува до неговата кариера, тој тренира за враќање во ММА. Се уште не се знае кога би можел да се врати, иако според актуелните случувања тешко дека тоа ќе се случи годинава. Ирецот последниот меч во октагонот го имаше во мај 2011 година против Дастин Поаре, а потоа ја скрши ногата поради што мораше да паузира долга.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.