Меланија Трамп со стајлингот им даде домашна задача на сите жени: Оваа комбинација е полн погодок

Нејзиниот стил е чиста десетка, се навикнавме на нејзините беспрекорни стајлинзи, но овојпат се надмина себеси.
Сè уште актуелната прва дама на Америка, Меланија Трамп (50), со само една фотографија успеала да предизвика хаос и многу коментари. Сите се согласуваат со едно – нејзиниот стајлинг е чиста десетка.
Црвената е идеална боја за зимскиот период, а на Меланија одлично ѝ прилега.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by First Lady Melania Trump (@flotus)


Таа црвеното здолниште со миди должина го искомбинирала со карирано сако со краток крој. Кога станува збор за чевлите, останала доследна и избрала црни салонки со многу висока потпетица.
Карираниот дизајн оваа година е многу популарен, а секој стајлинг со него изгледа многу поинтересно.
Дали и вас ви се допаѓа ова модно издание на Меланија?

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.