Миленко за Ѓорчев: Не издржа долго во приватниот сектор?! Пас, реко, пас пореко

Миленко Неделковски го коментира враќањето на Влатко Ѓорчев во политиката, по неговата најава дека се повлекува и дека продолжува во приватниот сектор.

„Не издржа долго во приватниот сектор?!
Изгледа никој не му ги сака “советите”!
Пас реко, пас пореко.“, напиша Неделковски.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.