Миленко тврди дека Јане Ченто бил претепан

Тазе модринките (од вчера попладне) на Јане Ченто.
Тепан од 10 сдсм фашистички џандари.
ОБСЕ се слушаме ли? Совет на Европа. Некој, било кој?
Јавен правобранител, Сите за праведно судење, Хелсиншки, алоооо?

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.