Милиони лајкови за минијатурното бикини на Ким Кардашијан

Loading...

Милиони лајкови за минијатурното бикини на Ким Кардашијан

За мошне кратко време по објавата фановите реагираа со огромно задоволство на нејзината објава како вежба во теретана во минијатурно бикини. Тоа е тоа, што и да направи Ким Кардашијан е право бинго.

Ова наводно било карантинско вежбање. Може и ќе го патентира.

View this post on Instagram

Quarantine Workout

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...