Милица Павловиќ сподели жешки сцени со Милош Тимотијевиќ

Актерската двојка Милица Павловиќ и Милош Тимотијевиќ со улогите во серијата „Пејачка“ освоија многу симпатии кај публиката, па за нивната врска се зборува и денес.

Иако атрактивниот актер неодамна по втор пат стапна на „лудиот камен“, со својата избраничка која е 15 години помлада од него, Милица сега повторно разбуди многу коментари и шпекулации за нејзината врска со Милош со својата нова објава на Инстаграм.
Пејачката сподели видео каде е многу интимна со актерот. Тие двајца беа фатени во провокативни сцени, а Милица под објавата остави интересен коментар.

Пронајдете не на следниве мрежи: