Милица Тодоровиќ ги покажа родителите – oд една фотографија ќе познаете од кога ја наследила убавината !

Пејачката Милица Тодоровиќ важи за една од најпопуларните пејачки на „Гранд“.
Иако Милица е на јавната сцена веќе 15 години, малкумина знаат како изгледаат нејзините родители.
Бидејќи пејачката е активна на социјалните мрежи, во една прилика на својот Инстаграм профил објави фотографија од нејзините родители, а сите заклучија дека Милица од нив ја наследила убавина, особено од мајка си.
Вака изгледаат родителите на Милица Тодоровиќ, кои ретко ги има во медиумите:
Моите најубави и најмили! Тато и мама, напиша Милица во описот на фотографијата. на споменатата социјална мрежа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.