Милица Тодоровиќ ја подигна маичката и го покажа голиот стомак од кој се срамеше- пејачката се стопи како никој досега

Loading...

Српската пејачка Милица Тодоровиќ успешно се опоравува од коронавирусот кој го прележа заедно со пејачката Славица Чуктераш.
Некогашната победничка на „Ѕвездите на гранд“ за време на карантинот драстично ослабе, а резултатите ги покажа преку фотографии на Инстаграм.


Тоа што е најважно според фановите е што пејачката успеала да го врати стариот изглед и топ форма.
Имено на новите фотографии таа позира со подигната маичка каде и се гледа голиот рамен стомак кој до неодамна се срамеше да го покаже.

loading...