Митовски покажа слика на уапсениот за дојавите за бомби со Муцунски

Во вечерашнава емисија ТЕШКИ МУАБЕТИ Митовски покажа слика на уапсениот за дојавите за бомби со Муцунски.

Да потсетиме дека денеска имаше дојави за бомби во повеќе скопски школи и потоа и апсење за истите дојави. Беше откриено кој ги направил „анонимните“ дојави. Во текстот подолу потсетете се.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.