МОДАТА СТАНА ЗАБЕГАНА: Ова е градник за мажи, кога ќе дознаете за што служи можеби ќе си купите

Јапонскиот бренд “Cholmo” претставил нов производ кој би можел да стане хит меѓу мажите.
Станува збор за перничиња за гради кои на секој маж можат да му дадат “мускули” како на суперхерој од филмовите на Марвел.


Перничињата за гради се продаваат на “Amazon”, а истите се носат под облеката и даваат илузија на мускулести гради.
Зависно од бојата, цената на перничињата се движи од 5580 до 4980 јени.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.