МОДЕРНА ДОМАЌИНКА: Јелена Карлеуша откри како му подготвува ГРАВ и ГИБАНИЦА на Душко и ги воодушеви сите!

Loading...

Ако мислевте дека славната пејачка не се снаоѓа во кујната, се лажете.
Пејачката Јелена Карлеуша е позната по тоа што кај неа ништо не е обично и сѐ што прави, прави во одличен стил.
А дали готви и како, откри во една прилика во емисија.
Халтери и грав
На прашањето: „Се пофали дека готвиш ручек во халтери, дали е тоа вистина?“, Јелена одговори во свој стил.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)


– Вистина е. Не се фалев, тоа е само факт. Генерално не сакам да носам многу облека кога сум дома, најмногу сакам да сум слободна. Бидејќи мојот Душко сака секси долна облека, јас ги комбинирам убавото и корисното.
– Кога готвам грав или правам гибаница, тоа го правам во подвезици.
На овој одговор, Јелена доби громогласен аплауз во емисијата.

loading...
Loading...