Модна инспирација: Сите цветни фустани на Кејт Мидлтон

Loading...

Војвотката од Кембриџ дефинитивно има омилен принт, а тоа е цветниот!

Цветен фустан во летните месеци е неопходно парче. Ова можеби не е ваш прв избор и ќе го сметате за клише како Ана Винтур, но ако ја погледнете галеријата на фустани со овој мотив, кој Кејт го носеше во последниве неколку години, ќе видите дека овој модел не мора биде предвлидлив

Цветните фустани ќе ве направат да изгледате неодоливо и привлечно во текот на целиот ден.

   

 

loading...