Модна миленичка: Живанши маица со ликот на Ријана

Loading...

Популарната пејачка, кој е дефинитивно една од најпознатите личности во светот, е и голема муза на многу дизајнери.
Со оглед на тоа што се што ќе облече Ријана веднаш станува тренд, не е изненадување што на нејзина адреса секојдневно пристигнуваат гламурозни модни парчиња со потписи на легендарни модни куќи.
Сепак, дизајнерот Рикардо Тишчи отиде чекор понапред и креираше спортска Живанши маица со ликот на Ријана и тоа само за неа, па неговото “ремек-дело” го испратил на нејзината домашна адреса.
Ријана со одушевување ја сподели оваа слика со своите фанови на Инстаграм, а дали оваа маица ќе доживее масовно производство останува да видиме.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Популарната пејачка, кој е дефинитивно една од најпознатите личности во светот, е и голема муза на многу дизајнери.

loading...