Модни предлози како да ги комбинирате патиките со лежерните есенски изданија

Loading...

Без разлика дали планирате да одите на кафе во центарот на градот или да одите на патување, патиките се логичен, удобен, а во последно време и многу тренди избор за вашите комбинации.
Патиките доаѓаат во безброј различни бои, модели и дезени со кои можете да бидете сигурни дека ќе ги искомбинирате на својствен начин и дека ќе пронајдете дизајн кој ќе го нагласи важиот одважен, минималистички, романтичен или рокерски стил.


Додека временските услови сè уште дозволуваат, тие се идеална алтернатива на рамните чизми и моден додаток кој вешто кокетира со џемперите, кожните јакни и кадифените парчиња.
Дека тие можат одлично да изгледаат и во комбинација со вашето омилено сако, маица со порака, елегантна кошула, предимензиониран џемпер, здолниште, фармерки, но и фустан на преклоп докажуваат и следните изданија на овие блогерки.
Затоа, “фрлете се” на прегледување на овие есенски комбинации во продолжение и пронајдете ја вашата модна инспирација:

loading...