„Моето божество“ – Aнтониа Гиговска и сопругот среќни и вљубени на прослава, еден месец по раѓањето на синот

Во црно боди со длабоко деколте, само месец и половина по породувањето Антониа Гиговска блеска на прослава со саканиот покрај неа.

Антониа Гиговска го придружуваше својот сопруг Роберт Спасенцовски на мекици кај негов пријател, по повод принова во семејството. На прославата задолжен за забавата беше таткото на Роберт, пејачот Боби Спасенцовски.

Антониа пееше и играше, додека нејзиниот сакан на Инстаграм Стори ја опиша како негово божество.

Насмеани и среќни, тие уживаат во љубовта.
Нивниот син Киан се роди на 14-ти јули.

читајте пулс24

Антониа за оваа пригода се одлучи за црно боди со длабоко деколте и фармерки и покажа дека брзо се враќа во форма по породувањето.

Фотографии од парот:

Пронајдете не на следниве мрежи: