Можеби спортот не и оди од рака, но затоа изгледа сон: Хрватската тенисерка со својот сексапил доминира на Инстаграм

Loading...

Хрватската тенисерка Клара Мрчела зад себе нема големи победи и резултати, но затоа има Инстаграм на кој доминира.
Неа ја нема на WTA листата, но и покрај тоа успеа да собере 35.000 следбеници на Инстаграм.
Причина? Атрактивните фотографии кои речиси секојдневно ги објавува.
Уживајте во убавината на преубавата Хрватка.


Клара не се срами да се расоблече и да ги покаже своите атрибути. Речиси секојдневно ги изненадува следбениците, особено машките, со по некоја разголена фотографија.
Еве како изгледа 20-годишната Клара…


 

loading...