Мртов маж пронајден во Куманово

Loading...

Во СВР Куманово е пријaвено дека во монтажните тоалети, во близина на поранешен хотел „Кристал” има починато 29 годишно лице.
По овластување на Основен суд Куманово увид извршила екипа на СВР Куманово.
Според наодот од лекар причината за смртта била предозирање со опојни дроги, се наведува во соопштението на СВР Куманово.

loading...