Мртов маж пронајден во Куманово

Во СВР Куманово е пријaвено дека во монтажните тоалети, во близина на поранешен хотел „Кристал” има починато 29 годишно лице.
По овластување на Основен суд Куманово увид извршила екипа на СВР Куманово.
Според наодот од лекар причината за смртта била предозирање со опојни дроги, се наведува во соопштението на СВР Куманово.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.