Муслиу: Мицковски му одговара на Заев со својата лузерска политика (видео)

Loading...

Муслиу: Мицковски му одговара на Заев со својата лузерска политика (видео)

Во свој настап на ТВ24 овие свои ставови ги искажа Алберт Муслиу. Подолу емисијата.

https://www.facebook.com/24vesti.mk/videos/3284661378286821

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...