Навивачите на Фенербахче пратија порака до УЕФА: Не можете да ги сопрете ултрасите!

Натпреварот меѓу екипите на Фенербахче и Бате Борисов во рамките од Европа Лигата се одигра без навивачите на турскиот

Пронајдете не на следниве мрежи: