Навивај БЕЗБЕДНО за Македонија на EURO 2020 заедно со НИКОБ ЛАБ!

Loading...

ЕКСКЛУЗИВНА И ОГРАНИЧЕНА понуда за PCR тестови за Covid-19 по промотивна цена од 1400 ден + подарок македонско знаме (100x50cm).

НИКОБ ЛАБ со поддршка за нашите ФУДБАЛСКИ ХЕРОИ!
Со срце за Македонија по нов историски успех!
Сега е наше време! За Пандев и другарите.

Понуда:
· PCR тест за детекција на SARS-CoV-2 со сертификат на англиски јазик;
· ГРАТИС македонско знаме 100х50cm.

Напомена:
· Оваа понуда важи за сите македонски навивачи додека трае Европското првенство (11 јуни – 11 јули);
· Задолжително е претходна резервација за PCR тестирање на линкот:

НИКОБ ЛАБ која како лабораторија поседува најголем капацитет за изведување на PCR тестови во државата, делуваат 6 Ковид-19 пунктови со најпристапни локации со сопствен паркинг.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...
Loading...