Наговориле 13-годишно девојче на групен секс преку Фејсбук

Loading...

Српската полиција уапсила четири момчиња поради сомневање дека го силувале 13-годишното девојче, пишува српскиот „Ало“. Тие се сослушани во полиција каде кажале дека девојчето го запознале на Фејсбук и со неа долго се допишувале, а потоа ја повикале на групен секс.
-Самото девојче опишало дека со момчињата се нашла во шума. Секој од нив го задоволила и потоа заминале. Не ја натерале на групен секс ниту биле груби кон неа.- објаснува „Ало“.
Уапсените момчиња се на возраст од 19-23 години и кривично ќе одговараат.
Иако девојчето се согласила да има секс со нив, тие тоа не смееле да го прифатат, бидејќи таа била малолетна и  имала помалку од 14 години. На сослушувањето признале дека веќе некое време се обидувале да ја убедат на секс.
Тие девојчето го чекале во шумата а по чинот ја вратиле дома.Српската полиција уапсила четири момчиња поради сомневање дека го силувале 13-годишното девојче, пишува српскиот &bdqu

loading...
Loading...