Наоми Кембел за Валентино позираше во метро, скоро гола

Наоми Кембел за Валентино позираше во метро, скоро гола

Фотографиите се вистинска уметност. Објавени се на инстаграм страната на Валентино, а потоа по илјадници веб портали низ светов. И има што да се види. Наоми на 50 е како што беше и на 25 – иста.

Дудинките ја јакнат крвта, ова се причините поради кои треба да ги јадете

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.