Наоми Кембел за Валентино позираше во метро, скоро гола

Loading...

Наоми Кембел за Валентино позираше во метро, скоро гола

Фотографиите се вистинска уметност. Објавени се на инстаграм страната на Валентино, а потоа по илјадници веб портали низ светов. И има што да се види. Наоми на 50 е како што беше и на 25 – иста.

Дудинките ја јакнат крвта, ова се причините поради кои треба да ги јадете

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...