Нападната 23- годишна девојка во кафуле во Скопје

Loading...

Во средата, на 26.06.2019 година во 20.25 часот во Полициската станица Аеродром, Е.К.(23) од Скопје пријавила дека околу 20.00 часот во угостителски објект на улица „Методија Шаторов Шарло“ во Скопје била физички нападната од М.Г.(29) од Скопје, со кој од претходно се познавала. Се работи на расчистување на случајот.

loading...
Loading...