Нападнат е Сергеј Трифуновиќ пред Собранието во Белград

Loading...

Нападнат е Сергеј Трифуновиќ пред Собранието во Белград. Тој веднаш по нападот даде изјава за медиумите. Погледнете за што се работи.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...