Направете сами чудотворна напивка за слабеење: Се пие на празен стомак, ги топи килограмите!

Loading...

Рецепт за напивка што со сигурност води до вита линија.
Состојки:
-1 замрзната банана, 1 лажица рендан ѓумбир, половина шолја спанаќ, малку мраз, шолја замрзнати боровинки, 2 мали лажици мелено ленено семе.
Приготвување:
Измешајте ги сите состојки и пијте ја напивката наутро на празен желудник.

loading...