Направете си љубовен напиток за љубовно задоволство

Loading...

Дозволете си себеси и на вашиот партнер едно љубовно задоволство.
Се прави брзо, лесно и ќе ја добиете потребната енергија за целиот ден.
Потребни состојки:
Пола чаша цеден грејпфрут
Пола чаша сок од јаболка
Цимет
Неколку стапчиња ванила
Добро промешајте го циметот со сокот од јаболка и грејпфрут. Посипете во чаша и украсете со стапчињата ванила.
Уживајте!

loading...