Насмеана од уво до уво – поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски позираше до овој српски познат пејач

Loading...

Македонската манекенка и поранешна сопруга на пејачот Даниел Кајмоски, Кристина Димитриевска, одлучи да сврти нов лист во животот после разводот со пејачот и да се посвети максимално на својата кариера.
Кристина сними и своја песна, а сега покажа дека направила драстична промена – од бринета станала русокоса.
Таа на својот Инстаграм профил објави фотографии со новата фризура во друштво на Саша Ковачевиќ.

 

View this post on Instagram

 

??‍♂️??‍♀️

A post shared by Kristina? (@kristina.dimitry) on

loading...
Loading...