Наташа Беквалац одбила понуда од 100.000 евра да влезе во било кое од двете реални шоуа!

Loading...

Продуцентите биле подготвени на се само новосадската барбика да им се придружи. Првично, и било понудено да се натпреварува со другите фармери, под исти услови, но со многу подобар хонорар од другите. Откако таа ги одбила, тие и предложиле да се појави барем на една недела, за на крај да и понудат услови кои ретко кој би ги одбил. Сепак, Наташа останала цврста. Тогаш со слична понуда дошле и продуцентите на “Големиот брат”, но и тука, освен одбивање поради непотребен ризик кој може да и го расипе имиџот во јавноста, имало повеќе причини, вели извор близок на Беквалац.
Изворот вели дека со влегувањето во реално шоу кое се емитува на Б92 Наташа веројатно би си ги затворила сите врати на телевизијата „ Пинк“, која досега во нејзината кариера најмногу и помагала и максимално го рекламирала секој нејзин проект.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Продуцентите биле подготвени на се само новосадската барбика да им се придружи. Првично, и било понудено да се натпрев

loading...