Наташа и Владо повторно се заедно ?!

Loading...

Пејачката Наташа Беквалац и манекенот Владо Вуксановиќ после едномесечна пауза се повторно заедно.

Како што јавуваат српските медиуми , синоќа тие се видени заедно во ресторанот Гондола во Нови Сад, а нивниот разговор изгледал како помирување. Сепак кога ја забележале новинарката во  истиот ресторан, во истиот момент, си отишле. Моментално тие не сакаат да зборуваат за нивниот однос.
Наташа и Владо врската ја прекина пред  еден месец, бидејќи поради обврските често биле разделени, а ниту тој ниту таа не сакаа да зборуваат ништо за раскинувањето.Пејачката Наташа Беквалац и манекенот Владо Вуксановиќ после едномесечна пауза се повторно заедно.

loading...