Најжешките бикини изданија на Милица Павловиќ: Тешко е да се одбере кое е подобро

Loading...

Пејачката Милица Павловиќ неодамна го прослави својот 30 -ти роденден, но изгледот на Милица, судејќи според коментарите на фановите, е сон на секоја девојка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)


Павловиќ често објавува фотографии во провокативни изданија на својот профил на Инстаграм, но фотографиите од егзотични, летни дестинации сепак привлекуваат најголемо внимание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)


Имено, Милица објави неколку нејзини изданија во бикини во текот на летото, а нејзината витка линија и сексапил никого не оставаат рамнодушен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)


„Прекрасна Милица“, „Гори“, „Бомба“, „Какво тело, совршена е“, се само дел од коментарите на фановите за „жешките“ изданија на Милица.

loading...