Најмалиот син на Лепа Брена ја покажа новата девојка

Loading...
Виктор Живојиновиќ, синот на Лепа Брена не крие која е неговата девојка и објави фотографија на која тие двајцата се бакнуваат.
Имено, станува збор за Сандра Мијалковиќ, студентка по српски јазик и книжевност,  која професионално се бави со шминкање, а неодамна се појави и во еден музички спот.

loading...