Најпровокативно издание на Александра Пријовиќ до сега

После породувањето, пејачката Александра Живојиновиќ многу брзо му се врати на својата работа, снимањето и настапите. На ова мајка ништо не и паѓа тешко, па ниту целоноќното дружење со својата верна публика.
Имено, та имаше свој настап во еден ноќен клуб каде што ја подигна атмосверата, не само со пеењето туку и со нејзиниот сексапилен изглед.
Во преден план пејачката ги истакнала бујните гради, при што утрото во 04.30 направила селфи фотографија и покажала колку моќно изгледа.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.