Најпродавани машки парфеми

Loading...

1. „Moschino Forever“ со мирис на успех, обоен е со ноти од мента и кардамон. 
 2 „Луна Роса“ од „Прада“,креиран од Даниела Андриер. Негова главна нота е лавандата.
 3. „Децибел“ од „Азаро“, со претпознатлива нота на зелената италијанска Мандарина.
4. Парфемот „Лакост“ мешавина од грејпфрут, рузмарин, кардамон и лист од кедар.
5. „Хуго Босс“ клучната нота се базира на лаванда и кардамон.1. „Moschino Forever“ со мирис на успех, обоен е со

loading...
Loading...