Најромантичните хотели во светот

Loading...

Ви ги издвојуваме најромантичните хотели во светот во кои може да уживате со вашите партнери во незаборавниот престој надополнет со многу чувствителни моменти. Срдечниот шарм е еден од највисоко рангираните избори на листата на најромантични хотели и во кои сме сигурни дека во вас ќе евоцираат зголемено чувство на страст и романтика. Ви препорачуваме и шише шампањ, исто така.
La Casa Que Canta – Плаја ла Ропа, Мексико

 Villa d'Este- Езеро Комо, Италија

 Auberge Du Soleil- Рутерфорд, Калифорнија,САД

 Ashford Castle-Конти Мајо, Ирска

 The Wickaninnish Inn- Тофино, Канада

 Bauer Il Palazzo- Венеција, Италија

 Le Sirenuse- Позитано, Италија

 Amanjena- Маракеш, Мароко

 Le Palais de la Mediterranee- Ница, Франција

 Raffles Hotel Singapore- Сингапур, Сингапур

 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Ви ги издвојуваме најромантичните хотели во светот во кои може да уживате со вашите партнери во незаборавниот престој

loading...