Најсексапилната водителка на временска прогноза без цензура

Loading...

Жанет Гарсија многумина ја сметаат за најсексапилна водителка на временска прогноза во светски рамки.
Убавицата од Мексико е често активна на социјалните мрежи, а особено на Инстаграм има илјадници следбеници, но и провокативни фотографии.

 

View this post on Instagram

 

Christmas is coming… ??

A post shared by Yanet Garcia ?? (@iamyanetgarcia) on


Таа овој пат ги помери и границите на провокација, па сподели фотографија од џакузи истакнувајќи го бомбастичниот задник во танга.


Во продолжение погледнете ја и другата страна од неа…водењето прогноза.

 

View this post on Instagram

 

Goodnight ?

A post shared by Yanet Garcia ?? (@iamyanetgarcia) on


loading...